Kas yra Tupperware vakarėlis?

Kas yra Tupperware vakarėlis

 

Tupperware vakarėliai pasaulyje rengiami beveik kiekvieną minutę "praktiškai" ištisą parą, septynias dienas per savaitę. Juose per metus dalyvauja virš 100 milijonų žmonių.

 

Kas tai tas paslaptingas Tupperware vakarėlis? Jums tereikia pasikvieti svečių, o visa kita pasirūpins demonstruotoja, kuri su malonumu papasakos apie indus, pagamins skanų ir paprastą patiekalą naudodama Tupperware indus. Tai nėra tik paprastas neformalus būdas susitikti su draugais ir giminaičiais, kartu nusiperkant gaminių, -tai dar ir labai naudinga šeimininkei. Tupperware vakarėlis- visada garantuotas sėkmės receptas. Nesvarbu ar organizuojate mergvakarį, ar vakarą su kolegomis, ar siaurą šeimos susibūrimą, jei esi Tupperware vakarėlio šeimininkė, gauni puikią padėkos dovaną.
Šeimininkė - ypatingas vakarėlio asmuo, kuri turi ne mažai privilegijų - tik jai puiki padėkos dovana ir dovana už vakarėlio lygį.

Kas yra Tupperware vakarėlis

Vis populiaresni tampa vadinamieji „Tupperware skonio“ vakarėliai, kuriuose demonstruotojai, šeimininkė ir svečiai gamina išskirtinius patiekalus ir visi gali pamatyti, išgirsti, paliesti, paragauti.

Kas yra „Taste Of Tupperware“ vakarėlis?

Kas yra Tupperware vakarėlis

Vakarėlius, kuriuose gaminama, mes intuityviai rengdavome visą laiką. "Taste of Tupperware", sutrumpintai TOT vakarėliai, atsirado kaip vieningas būdas rengti vakarėlius visame pasaulyje. Juk būtų puiku, jei visi gaminimo vakarėliai būtų rengiami pagal vienodą metodiką - tai Tupperware sėkmės dalis. Labai svarbu, kad svečiai ir šeimininkės žinotų, ko galima tikėtis TOT vakarėlyje - nesvarbu, kur jis vyktų - Vilniuje ar Šiauliuose. Tad mums verta rengti TOT vakarėlius pagal vienodą "planą'. Šią metodiką sukūrė geriausi Amerikos ir Europos demonstruotojai, jos esmė -labai paprasta: leiskime svečiams
Pamatyti
Išgirsti
Paliesti
Paragauti
Ir patiems pabandyti Tupperware gaminius gaminant.
Tai, kad vakarėlyje aktyviai dalyvauja visi svečiai, leidžia jiems lengviau apsispręsti, daro juos aktyviais, o ne pasyviais pristatymo dalyviais, sukuria daug geresnę atmosferą ir leidžia parduoti iki 50 procentų daugiau, nei įprastame vakarėlyje; bei susitarti dėl daug daugiau naujų vakarėlių. Kaip Eglė yra gerai pasakiusi: "TOT vakarėlius rengti yra daug daug lengviau, nei bet kokius kitus Tupperware vakarėlius, ir rezultatai daug geresni. Įprastame vakarėlyje svečiai sėdi ant sofos, žiūri, ką aš darau, ir galvoja - mums taip tikrai neišeis. TOT vakarėlyje visi suvokia, kad ir jie gali padaryti bet kurį iš demonstruojamų receptų patys, būtent su mūsų gaminiais". Regina yra gerai pastebėjusi, kad kai gamindavo tik ji pati, "pamatyti, kad silikono mentelė tiesiog "išlaižo" dubenį galėdavau tik aš -svečiai to nesuvokdavo. Kai patys svečiai turėjo progą mentele "išlaižyti" dubenį, jie ne tik nustebdavo, pamatę, koks tai puikus įrankis, bet ir patys paragindavo kitus svečius pabandyti šį gaminį ir užsisakyti". "Taste of Tupperware" vakarėliuose dalyvauja iki 10 svečių, bet ir ne mažiau, svečiai vilki mūsų prijuostes - tik vakarėlio metu, demonstruotojas gali vilkėti specialų TOT švarkelį, visi svečiai vakarėlio metu gauną daug informacijos aplankuose - katalogus, kainynus, brošiūras, receptus ir pan. TOT vakarėlis neturi būti ilgas. Susirenkame, trumpai aptariame, ką gaminsime, pasiskirstome užduotis, nusiplauname rankas, užsidedame prijuostes, trumpai aptariame naudojamus gaminius, gaminame, kol maistas kepa ar verda, užpildome kainynus, susitariame dėl naujų vakarėlių, pavalgome ir išeiname. Tad visi svečiai turėtų išeiti suvokę, kad TOT vakarėlis tikrai yra ypatingas - trumpas, nuotaikingas ir kupinas malonių patirčių. Jei taip ir bus, jie mielai rengs tokį pat vakarėlį pas save.

TOT vakarėliai mums duoda:

daugybę žaismingų pojūčių;
atsipalaidavusius ir patenkintus svečius;
laimingas vakarėlio šeimininkes;
įvaizdžio pakeitimą - mes mažiau kalbame, daugiau parodome, ir visiems tai yra smagu. Žmonės šiais laikais nesižavi idėja dalyvauti pardavimų vakarėlyje ar prezentacijoje. Tačiau galimybė dalyvauti kulinariniame seminare/ gaminimo vakarėlyje yra žavi;
Didesnį norą rengti tokius vakarėlius, ir kuo dažniau;
Mums lengviau tartis dėl naujų TOT vakarėlių;
Atsiranda dar daugiau žmonių, norinčių išbandyti Tupperware verslą

Teigiamas požiūris gali sukelti "lavinos efektą" - jis duoda vis daugiau ir daugiau naudos. Tai plinta kaip ratilai vandenyje.

Kvietimas šeimininkei

Galima:
Išsiųsti kvietimą šeimininkei į "Taste of Tupperware" (Tupperware skonis) vakarėlį
Po to paskambinti šeimininkei, kad Jūs kartu su ja galėtumėte suplanuoti, kaip vyks jos Tupperware vakarėlis
Jeigu Jūs tai padarysite, šeimininkė daug labiau pasitikės savimi dėl to, kad Jūs ja taip rūpinatės .
Apie ką kalbame ruošdami šeimininkę vakarėliui?
Geriausia tai daryti ne telefonu, bet atėjus pas šeimininkę į namus. Pirmiausia- pabrėžiame, kad tai bus ypatingas, TOT vakarėlis. Tai reiškia, kad svečiai pabuvos tikrai įsimintiname ir linksmame renginyje ir bus dėkingi šeimininkei už progą pabūti kartu ir daug ko išmokti. Kad šeimininkė lengvai kviestų svečius į vakarėlį ir jaustųsi užtikrintai, turime pasistengti, kad jai neliktų neatsakytų klausimų. Tuo pačiu mes parodome, kad dirbame profesionaliai ir atkreipiame dėmesį į visus svarbius dalykus.

Kas yra Tupperware vakarėlis

Turime aptarti:

Kur vyks vakarėlis (virtuvėje, svetainėje ir pan.), kur bus demonstracinis stalas, kur gaminimo stalas, kur stovės svečiai. Svarbu, kad numatytumėte vietą, kur nebūsite užgožti svečių, kur visi galės matyti gaminimo procesą ir aktyviai jame dalyvauti.
kur vyks maisto ruošimas, kur plausime rankas, kokius receptus gaminsime,
ką gaminsime, ko tam receptui reikės, kiek kainuos gaminiai.
kiek truks vakarėlis,
koks geriausias svečių skaičius (10),
kokią šeimininkės dovaną ar ypatingą pasiūlymą šeimininkei ji gaus,
kaip reikia kviesti svečius,
kiek užtruks vakarėlis,
ir atsakyti į visus kitus šeimininkei kilusius klausimus.

Be to, kalbantis su šeimininke, turime puikią progą sužinoti, kas bus vakarėlio svečiai, ar jie turi Tupperware, kurie ių jų labiausiai tikėtina, bus mano naujų vakarėlių šeimininkai. Naudokimės šia proga. Bus galima daug efektyviau dirbti vakarėlyje, kai Jūs žinosite, kurie svečiai gali parekomenduoti tam tikrus gaminius vietoj Jūsų, kurie svečiai yra geriausi kandidatai į naujas šeimininkes ir naujus demonstruotojos.

Būtinų pirkinių sąrašas:

Sudarykite šeimininkei būtinų pirkinių sąrašą, kai nuspręsite, kokie receptai bus tinkamiausi šiam vakarėliui.
Drauge su šeimininke peržiūrėkite visą sąrašą, kad būtų išvengta nesusipratimų ir galimų klaidų perkant maisto produktus ir kitus daiktus, būtinus vakarėliui sėkmingai surengti
Patikrinkite, kad būtų nupirkti visi sėkmingam vakarėliui surengti būtini maisto produktai. Taip Jūs išvengsite neužtikrintumo, o Jūsų Tupperware vakarėlis vyks sėkmingai. Taip įsitikinsite, kad produktų nebus nupirkta per daug.
Jei kai kuriuos produktus ar prieskonius atsinešite Jūs, aiškiai tą aptarkite.

Svečių kvietimas:

Padėkite šeimininkei sudaryti svečių sąrašą. Naudokite mūsų "rutuliukų" lapą, kad svečiai būtų iš skirtingų ratų - taip ir jiems bus įdomiau, ir sukviesime daugiau svečių, ir galime tikėtis geresnių pardavimų, ir turėsime daugiau naujų šeimininkių kitiems vakarėliams. Kita alternatyva -naudoti "Šeimininkės brošiūrą" išsamiam svečių sąrašui sudaryti.
Patarkite jai, ką ji galėtų pasikviesti.
Jei šeimininkė kvies svečius telefonu, išmokykite ją teisingai kviesti svečius. Geriausias būdas yra paskambinus paklausti, ar dabar galima kalbėti, ir jei taip, paklausti svečio, ką jis veiks, tarkim, ketvirtadienį vakare. Kai svečias atsakys, kad jis neužimtas, tada šeimininkė jį aiškiai pakvies į Tupperware vakarėlį, pabrėždama, kad vietų skaičius ribotas, ir ji dar turi vietą būtent šiam svečiui, ir kad vakarėlyje nėra jokių įsipareigojimų pirkti; bus puiki proga susipažinti su naujais žmonėmis ir išmokti labai gerų, paprastų receptų bei paragauti skanių valgių ir išvysti, kuo naudingi garsieji Tupperware gaminiai. Jei svečias tą dieną negali, galima susitarti dėl kito vakarėlio jam tinkama data.Toks kvietimas daug efektyvesnis, nei "Labas. Ketvirtadienį pas mane Tupperware vakarėlis. Ar ateisi?"
Jei šeimininkė nusprendžia kviesti svečius paštu, padėkite jai paruošti gražius kvietimus, kurie išsiuntinėjami kartu su informaciniu lapeliu apie "Taste of Tupperware" (Tupperware skonis) vakarėlį
Priminkite šeimininkei, kad tokiu atveju irgi reikės paskambinti svečiams ir priminti apie kvietimą.
Prieš vakarėlį, likus dviem-vienai dienai, pasitikriname, ar viskas tvarkoje. Tačiau pirmas mūsų klausimas, paskambinus šeimininkei, jokiu būdu neturi būti " Labas. Čia, Jūsų Tupperware demonstruotoja. Ar galite dabar kalbėti? Tai ar vyks vakarėlis?" Šiu atveju, jei šeimininkė nors kiek dvejotų, ji turi galimybę atsisakyti vakarėlio. Ne! Skambiname pasitvirtinti, kad vakarėlis vyks būtent taip, kaip mes planuojame. Tad turime paklausti šeimininkės, ne kiek svečių ji kvietė, o kiek svečių patvirtino, kad ateis. Padarome viską, kad įsitikintume, jog svečių bus ne mažiau, nei planuota. Tuo pačiu pabrėžiame šeimininkei, kad mes labai ruošiamės ir laukiame šio vakarėlio, kad turime dar daug naujų idėjų, kad vakarėlis būtų dar geresnis, išbandėme kiek pagerintą receptą iš tų, kuriuos gaminsime vakarėlyje, atsakėme kitą vakarėlį tik todėl, kad dalyvausime šiame, su mumis ateis mokinys- demonstruotojas ir t.t. - kad šeimininkė aiškiai jaustų, kaip profesionaliai mes ruošiamės šiam vakarėliui ir net kalbos negali būti apie tai, kad jis galėtų būti nukeltas.

Ką mes patys turime pasiruošti prieš vakarėlį?

Spaudiniai:
Aplankas brošiūroms- jį svečiams duosime tik vakarėlio metu, arba turime paruošti įmautes/ vokus, į kuriuos kiekvienam svečiui sudėsime po katalogą, savo vizitinę kortelę, kainyną, anketą ir receptą ar receptų knygelę.
Katalogus. Katalogas papildo Jūsų surengtą vakarėlį: suteikia Jums galimybę parduoti papildomai, suteikia Jums galimybę susitarti dėl papildomų Tupperware vakarėlių surengimo ir yra kaip papildomos vizitinės kortelės;
Kainynus - juose spalvotu markeriu pažymime visus gaminius, kurie bus naudojami - taip Jūs priminsite svečiams, kokius gaminius jie naudojo, tai suteikia galimybę parduoti daugiau, nes sąrašas yra labiau skaitomas, be to, parašykite, kokius naujus gaminius Jūs naudojote ir kokie gaminiai yra su nuolaida šiuo metu (paprasčiausiai pažymėkite juos varnele, o apie nuolaidą pasakysite vakarėlio pabaigoje)
Anketas arba tuščius lapelius, kuriuose Jūsų svečiai atsakinės į klausimus (žr. toliau)
Receptus ar receptų knygeles
Vizitinės kortelės
Rašomasis popierius ir rašikliai visiems svečiams

Ką dar aš turiu turėti su savimi TOT vakarėlyje?

Tupperware gaminiai

Atsineškite iš receptų parinktus gaminius Tupperware vakarėliui
pasiimkite ir gaminių, kurių nenaudosite, bet norite pademonstruoti
turėtų pakakti maždaug dešimties įvairių gaminių. Jei atsinešite per daug gaminių, svečiams bus per sunku išsirinkti. Kai svečiai nori sužinoti apie tuos gaminius, kurių neatsinešėte, turime puikią galimybę susitarti dėl naujo vakarėlio.

Naujas demonstruotojo krepšys:

Geras būdas pakviesti naujus demonstruotojus:
Parodykite naujo demo krepšio turinį, ir užsiminkite, kad tai yra tai, ką naujas demonstruotojas gauna naudoti. Naujo demonstracinio krepšio turinio demonstravimas visada padeda surasti naujokų. Taip pat verta pasinaudoti brošiūromis "Mano demonstruotojo krepšys" ir "Svajonių išsipildymo pradžia".

Minkšta pašluostė:

Niekada nepamirškite pasiimti minkštą pašluostę Jūsų darbo stalui nuvalyti, nes jos turėjimas reiškia:
Kad Jūs galvojate ir rūpinatės kitų žmonių daiktais
Kad Jūs atėjote čia dirbti
Kad Jūs profesionalas
Pasirūpinkite tuo, kad išplautumėte ir išdžiovintumėte šluostę iki tol, kol reiks ją supakuoti, prieš išeinant namo.

Dovanos svečiams:

Jos tokios pat svarbios, kaip ir dovanos šeimininkei:
Jos primena svečiams apie Tupperware vakarėlį
Galbūt tai bus pirmasis svečio turimas Tupperware gaminys
Galimybė priminti, kad dirbant šį darbą dovanojama daug dovanų
Žaidimuose turi laimėti visi - net ir pralaimėję turi gauti dovanų.

Keletas patarimų, kaip elgtis TOT vakarėlyje

Jūs - pati svarbiausia Tupperware vakarėlio dalis:
Šypsokitės - Jums patinka Jūsų darbas
Iškelkite sau tikslą, už kokią pinigų sumą jūs parduosite Tupperware gaminių ir siekite to tikslo
Nepamirškite - tai, ko labai trokštate, būtinai pasieksite!
Apsirenkite gražiai - tokiais drabužiais, kuriuos apsivilkusi Jūs galite dirbti ir su kuriais gerai jaučiatės. Jei vilksitės TOT švarkelį, atrodysite kaip tikra profesionalė. Jis ir praktiškas, lengva skalbti, nesimato dėmių.
Nuolat šypsokitės ir akimis
Būkite laimingi ir džiaugsmingi - džiaugsmas visada užkrečiamas
Pasakykite šeimininkei keletą komplimentų
Gražiai išdėliokite Jūsų gaminius ir daiktus - tai jūsų verslas
Pasisveikinkite su Jūsų svečiais dar prieš prasidedant Tupperware vakarėliui - tuomet jie atsipalaiduos
Nepamirškite, kad būtent Jūs esate atsakingi už savo verslą - ir Jūsų verslo pristatymą, kuriame jūs turite dalyvauti kaip profesionalas, puikiai viską išmanantis.
Nepamirškite šypsotis, juokauti su šeimininke ir svečiais, kad jie susidarytų teigiamą nuomonę apie jus.
Atsipalaiduokite. Kas blogiausia gali atsitikti? Jūs smagiai praleisite laiką su svečiais, jie nori daug ko išmokti, Jūs galite jiems daug ką naudingo parodyti.

Kaip garantuotai sutarti daug naujų vakarėlių – tai netgi svarbiau, nei Jūsų pardavimai TOT vakarėlyje:

Vakarėlio metu:
Papasakokite, kaip buvo surengtas šis Tupperware vakarėlis:
Apie tai, kur ir kada šeimininkė pasakė "Ačiū, taip"
Kodėl mes šiandien susirinkome. Kaip smagu buvo ruošti svečių sąrašą.

Šeimininkės dovanėlė:
Jūs galite asmeniškai padėkoti šeimininkei už galimybę surengti šį renginį;
Perduokite jai gražiai supakuotą padėkos dovaną taip, kad visi tai matytų;
Paaiškinkite, kad šią padėkos dovaną šeimininkė gavo už tai, kad leido savo namuose surengti Tupperware vakarėlį;
Pasakykite, kad yra įvairios dovanos, kad dovanos ir pasiūlymai keičiasi.

Užpildytas darbo kalendorius:
Tai labai paprasta - Jūs paprasčiausiai privalote su savimi turėti savo darbo kalendorių:
Pasirūpinkite, kad Jūsų darbo kalendorius būtų tvarkingas
Tupperware vakarėlio metu parinkite tinkamą momentą ir užsiminkite, kad kol kas dar yra kelios neužimtos dienos;
Parodykite, kad Jūsų darbo kalendorius yra užpildytas;
Nurodykite galimas 3 ateinančių savaičių laisvas dienas.

Užpildytas darbo kalendorius daugumą žmonių veikia kaip magnetas - akivaizdu, kad Jūsų rengiami Tupperware vakarėliai yra populiarūs, todėl žmonės irgi nori to, ko nori visi.

Kainynai:
Papasakokite, kaip sudarytas kainynas:
Nurodykite, kur galima pažymėti, jog norite rengti vakarėlį ar sužinoti daugiau apie Tupperware darbą
Tai padarykite nepastebimai - toks paaiškinimas skirtas atsargiesiems.
Tai paprastas būdas sudominti, kad svečias padėtų kryžiuką, jeigu sutinka tapti šeimininke.
Kitas būdas yra paprašyti visų svečių atsakyti į keletą klausimų anketose arba tiesiai ant kainyno, rašant "1. Taip. 2. taip/ ne ir t.t.":
Ar Jums patiko TOT vakarėlis?
Ar norėtumėte dalyvauti dar viename tokiame vakarėlyje kaips svečias?
Ar norėtumėte būti vakarėlio šeimininke?
Ar norėtumėte sužinoti daugiau apie Tupperware darbą?
Ar žinote žmogų, kuriam labai tiktų Tupperware verslas?
Šie klausimai leidžia Jums gauti atsakymus, kurių Jums reikia, kad susitarti dėl naujų vakarėlių ar pasiūlyti mūsų verslą kitam žmogui. Svarbu tai padaryti čia pat, dar vakarėlyje, ir asmeniškai.
Dar vienas būdas tartis dėl naujų vakarėlių - leiskite svečiams pažymėti ne tik tuos gaminius, kuriuos jie užsako dabar, bet ir tuos, kuriuos norėtų įsigyti ateityje. Taip, išsaugoję kainynus, turėsite duomenų bazę ateities kontaktams su svečiais - galėsite su jais susisiekti, kai bus nuolaida būtent tam gaminiui, ir susitarti dėl vakarėlio.

Akis į akį:
Kai jūs padedate svečiams susipažinti su kainoraščiu:
Paklauskite jų, ką jie mano apie Tupperware vakarėlį
Paklauskite, kurie gaminiai paliko didžiausią įspūdį. Du teigiami atsakymai iš svečio reikš, kad Jums bus daug paprasčiau susitarti dėl vakarėlio - tai derybų klasika.
Pasiūlykite jiems surengti vakarėlį. Atsimenate: "Ar yra kokių nors kliūčių surengti vakarėlį pas Jus?", kai išgirstame "ne", siūlome dvi konkrečias datos alternatyvas - savaitgalį, ar darbo dienomis ir pan. Jei nesusitartumėte, būtinai paklauskite, gal jie žino kitą žmogų, kas norėtų tapti Tupperware vakarėlio šeimininke/šeimininku.

Su vakarėlio šeimininke:
Niekada nepamirškite susitarti su šeimininke dėl naujo Tupperware vakarėlio surengimo naujiems svečiams. Tai padarykite arba:
Iki susirenkant svečiams;
Kada Jūs įteikiate padėkos dovaną;
Kai įforminti pardavimai;
Prieš Jums išeinant;
Arba kada Jūs atvežate užsakytas prekes. Nepamirškite užregistruoti šeimininkės VIP klube, ir ją apie tai informuokite.

TOT vakarėlio eiga

Detalus vakarėlio planas:
Šeimininkės paruošimas - prieš vakarėlį
Pasiruošimas TOT vakarėliui - susidedame daiktus, pasiruošiame spaudinius, pažymime kainynus
Į vakarėlį atvykite bent pusę valandos anksčiau.

Dar keletas pastabų apie TOT vakarėlį:

Gaminiai, naudojami TOT vakarėlyje:
Tai, ką Jūs demonstruojate, išbando visi:
Panaudokite maždaug dešimt gaminių, tinkamų panaudoti gaminant valgius pagal receptus;
Jei jūs turite keletą vieno ir to paties gaminio egzempliorių, pavyzdžiui, peilių, atsineškite juos, kad visi galėtų juos išbandyti;
Leiskite visiems išbandyti visus gaminius, nes priešingu atveju atrodys, kad kažkas daro viską, o kiti visai nedalyvauja;
Į visus klausimus apie pristatomą gaminį atsakinėkite taip, kad Tupperware vakarėlio metu visi išgirstų Jūsų atsakymus;
Dirbdami su gaminiu, papasakokite apie jo teigiamus ypatumus ir pagrindines funkcines savybes;
Pasakykite, kad šie gaminiai "išskirti" kainoraštyje.
Pasistenkite, kad visi pamatytų pristatomus gaminius ir išgirstų tai, ką Jūs apie juos pasakojate.

Prekės iš katalogo:

Verta su svečiais peržvelgti katalogą:
kai visi demonstruoti gaminiai jau parodyti;
tam, kad dar kai ką parduotumėte;
norėdami papildomai parduoti pastoviems pirkėjams;
tam, kad parodytumėte likusius gaminius iš tos serijos, kurią Jūs panaudojote Jūsų Tupperware vakarėlyje;
tam, kad sudomintumėte pirkėjus idėjomis surengti įprastus Tupperware vakarėlius;
tam, kad susitartumėte dėl naujų TOT vakarėlių.
Katalogas yra Jūsų vizitinė kortelė, kurią pirkėjai išsineša su savimi- neužmirškite jų užantspauduoti savo vardu ar pasirašyti.

Nuolaidos ir kiti ypatingi pasiūlymai:

Nuolaidos ir ypatingi pasiūlymai – puikus būdas parduoti dar daugiau. Verta atsiminti, kad jei Jūs išmesite „nuolaidų“ kozirį pačioje vakarėlio pradžioje, visi svečiai galvos tik apie gaminius su nuolaida ir vargu ar užsakys dar kažką daugiau. Tuo tarpu jei apie nuolaidas paskelbsite tik tada, kai užsakomos demonstruotos prekės, svečiai užsakys ir tas prekes, kurias norėjo užsakyti, ir prekes, apie kurių nuolaidas ką tik paskelbėte.

Pardavimas po Tupperware vakarėlio:

Praneškite svečiams apie galimybę užsisakyti papildomų prekių iki tol, kol perduosite užsakymą distributoriui;
Sudarykite galimybę šeimininkėms priimti užsakymus iš tų svečių, kurie negalėjo ateiti; Priimkite papildomus užsakymus dar prieš prekių pristatymą.

Penki jausmai, kurie padeda mums surengti dar geresnius TOT vakarėlius

Kas yra Tupperware vakarėlis

Lytėjimas:

Palieskite gaminius:
leiskite svečiams liesti mūsų gaminius, pajausti Jų kokybiškas medžiagas, tekstūrą, formas, svorį.
Tupperware vakarėlyje visi turi pabandyti padirbėti su gaminiais
Jūsų vadovaujami, svečiai gamina patiekalus Tupperware induose
Pasirodo, kai mes išbandote gaminį jį liesdami, mes labiau norime jį turėti.

Kas yra Tupperware vakarėlis

Uoslė:

Gaminamas maistas kvepia:
tai sukuria nuotaiką
kvapas prailgina bendrą įspūdį
kvapai - tai ilgalaikės atminties vizitinės kortelės
kvapai iššaukia teigiamus prisiminimus
Tyrimais nustatyta, kad 80 % visų teigiamų emocijų, gaunamų iš maisto, mes gauname per kvapus. Todėl kai būnam peršalę, mes nejaučiame skonio.

Kas yra Tupperware vakarėlis

Skonis:

Ragaujame:
skonio pojūtis išlieka ilgai
o skonis maisto, kurį ragavome su draugų kompanija, įsimena dar ilgesniam laikui
maisto skonis gerėja tuomet, kai mes iš anksto nusiteikiame teigiamai.
Ragauti maistą kartu - ypatingas malonumas. Tad tai nuteikia grupę žmonių dar pozityviau.

Matome:

mes valgome ir perkame „akimis“;
kai maistas gražiai atrodo, jis ir skanesnis;
mūsų induose maistas atrodo tiesiog fantastiškai – pabrėžkite tai svečiams!
vizualiniai pojūčiai išlieka ilgam
Įvairių spalvų produktai ir maisto patiekalai sustiprina teigiamus įspūdžius.

Girdime:

Įsiklausykite į naudingus patarimus ir įdomias idėjas:
geri patarimai įsimenami ilgam, ypač kai jie sustiprinami vizualiniais įspūdžiais
kai nurodymai įvykdomi, jie geriau įsimenami
atsipalaidavęs žmogus yra imlesnis tam, ką jis girdi
išmokti bet kurį receptą, įsigilinti į patarimus yra daug patogiau ir lengviau būtent TOT vakarėlyje.
Kalbėdami apie idėjas, kurias Jūs pardavinėjate, nepamirškite visada vartoti tik teigiamus žodžių junginius ir sakinius.

Kas yra Tupperware vakarėlis

Kuo man naudingas TOT vakarėlis?

Vidutiniškai 50% didesnės pajamos skaičiuojant nuo pardavimų
po 2-3 susitarimus po kiekvieno vakarėlio dėl Tupperware vakarėlio surengimo
Daugiau norinčių dalyvauti svečių
Teigiamos emocijos

TOT vakarėlis –puiki proga pagalvoti ir apie naujokus.

Dviese eiti į vakarėlius linksmiau!

Šeimininkė:
Visada verta pakalbinti šeimininkę tapti demonstruotoja, kai tariamės dėl naujo Tupperware vakarėlio surengimo pas ją arba prieš pat Tupperware vakarėlį:
Tai galima padaryti besikalbant, kai Jūs išdėliojate gaminius bei ruošiatės Tupperware vakarėliui;
Papasakokite, kaip tai paprasta, patrauklu ir įdomu, kiek daug naudingo ir teigiamo patiri šiame darbe;
Paklauskite, kuo paprastai kiekvieną dieną užsiima šeimininkė - galbūt tai padės Jums lengviau suvokti, kaip Tupperware jai gali padėti
Pasakykite jai, kad šiame rajone kaip tik trūksta demonstruotojų, - "galbūt ji ką nors pažįsta, ką galbūt sudomintų toks darbas? Galbūt iki kito jūsų susitikimo ji galėtų apie tai pagalvoti?"
Nepamirškite su ja pakalbėti apie šį darbą , kai Jūs pristatysite jai užsakytas prekes. Galima paskelbti šį vakarėlį jos startiniu vakarėliu - būtų puiki pradžia.

Kaidi krepšelis
Tai paprastas būdas visiems suprantamai papasakoti apie darbo Tupperware privalumus.
Kad visi matytų, jis gali būti padėtas greta padėkos dovanos:
Parodykite jį prieš jūsų pirkėjams pradedant užsisakinėti
Pasakykite, kad Jūs norėtumėte plačiau papasakoti apie savo darbą Tupperware
Parodykite, kad krepšio "Svajonių išsipildymo pradžia" turinys puikiai atspindi Jūsų darbą
Nepamirškite pasakyti, kad demonstruotojas gali surengti paprastus Tupperware vakarėlius, kuriuose nereikia gaminti valgio.
Kas jame yra?
Jūsų darbą apibūdina:
Foto nuotrauka - daug laiko skiriama šeimai
Suvenyras - darbas, kur Jūs daug keliaujate
Angeliukas arba kas nors panašaus - puikūs kolegos
Tupperware ženkliukas - profesionalus mokymas
Žaisliniai pinigai - patys pasirenkate savo uždarbio dydį
Kremo pavyzdys - laikas skiriamas sau - dabar aš pati sprendžiu, kada man dirbti, o kada ne
Žaislinė plastmasinė sofutė - kitas mano tikslas - nusipirkti naują sofą ar pan.
Magnetas ar kitas patrauklus Tupperware gaminys - visos dovanos ir galimybės, kurias man suteikia Tupperware
Patys susiraskite tokius daiktus, kurie jums reikšmingi kaip simboliai, supakuokite juos gražiai į permatomą krepšį ir padėkite šį krepšį kartu su padėkos dovana.
"Mano pirmasis krepšys", "Svajonių pradžia" ir kitos mūsų brošiūros padeda paaiškinti, ką gauna kiekvienas naujas demonstruotojas. Pabrėžkite, kad investuoti reikia tik laiką.

Svarbiausia - kad Jūs tikite tuo, ką darote. Tai raktas į tikrą pasitenkinimą, saviraišką ir netgi laimę.

Tad jei abejojate ar netikite tais privalumais, kuriuos siūlote, raskite kitą darbą, kitą verslą, kitus gaminius. Yra iš ko rinktis.

Daugeliui sėkmingiausių žmonių Tupperware pasirinkimas yra tikra privilegija.

Geros kloties!

http://tvarkoslinija.lt