Mikropluošto šluostės


 

 
 
Mikropuošto šluostės
  • Tupperware mikropluošto šluostės daugartinio naudojimo, gali atlaikyti daugiau kaip 500 plovimų.
  • Tai ekonomiškas ir protingas pasirinkimas saugojant ir rūpinantis aplinka. 
  • Šluostės gali būti naudojamos šlapios arba sausos. Kai sausos, gali sugerti beveik dvigubai daugiau vandens nei medvilnė. Naudojamas šlapias mikropluošto audeklas tampa geriausios kokybės valymo įrankiu, kuris taip pat saugo nuo įbrėžimų.
  • Mikropluoštas yra be medvilninių pluoštų, tai užtikrina nerūdijančio plieno ir kitų spindinčių paviršių, tokių kaip langų, stiklinių ir taurių kokybišką valymą ar nusausinimą.
  • Audinys tarnauja kaip dulkių ir alergenų "magnetas", sulaikantis daleles šluostės viduje.
Patarimai
  • Prieš pirmą naudojimą rekomenduojama išskalbti rankomis.

 

 

 

Universali mikropluošto šluostė (2)
 
Ilgis: 33 cm
Plotis: 31,15 cm

 

Tik 15,90 

Kodas: 1131

 

 

Šluostė dulkėms (2) - tai aukštos kokybės audeklas turintis elektrostatinių savybių. Viena pusė yra sudaryta iš ilgesnių šerelių, kurie pritraukia dulkes, kita pusė sudaryta iš trumpesnių šerelių skirtų poliravimui. 
Kaip naudoti: naudojama sausa dulkėms pašalinti. Taip pat gali būti naudojama sudrėkinta. 

 
Ilgis: 35 cm
Plotis: 30 cm

 

Tik 15,90 

Kodas: 1133

 

 

 

Šluostė indams plauti (2) - Ši aukštos kokybės dvigubos pusės kempinė skirta visiems paviršiams plauti. Dėl savo švelnios tekstūros ji visiškai saugiai gali būti naudojama trapiems paviršiams valyti. 
Naudojama virtuvėje kaip kempinė, užpilkite truputį savo įprasto indų ploviklio ir valykite, taip pat gali būti naudojama kaip valymo šluostė. 

Ilgis: 10 cm
Plotis: 15 cm

 

Tik 13,90 

Kodas: 1134

 

 

Šluostė indams nusausinti (2) - dėl savo tankios pynimo struktūros šis audinys ypatingai gerai sugeria drėgmę. Naudojamas virtuvėje jis nepriekaištingai nusausins jūsų indus, stiklinius, metalinius ar medinius paviršius, taip ir jūsų rankas. Tai patikimas pagalbininkas palaikyti švarai virtuvėje. 

Ilgis: 40 cm
Plotis: 63 cm

 

Tik 22,90 

Kodas: 1130

 

 

Šluostė langams (2) - valymo šluostė pašalina visus nešvarumus nuo langų paviršiaus nenaudojant papildomos cheminės valymo priemonės. 
Kaip naudoti: naudojama sausa, apipurkšti langus šaltu ar šiltu vandeniu ir tada valyti su sausa šluoste arba gali būti naudojama sudrėkinta, nuvalo nepalikdama dryžių.

Ilgis: 40 cm
Plotis: 40 cm

 

Tik 19,90 
Kodas: 1132 

 

 

Šluostė optikai (2)

Ilgis: 20 cm
Plotis: 15 cm

 

Tik 4,90 
Kodas: 1122